DOMKI SKANDYNAWIA

Nowe, klimatyzowane domki 50 m od plaży

Domki apartamentowe SKANDYNAWIA

…tylko 50m od szerokiej, piaszczystej plaży.

 

Domki apartamentowe „Skandynawia” usytuowane są bardzo blisko morza, zaledwie 50m od strzeżonej piaszczystej plaży w oazie ciszy i spokoju w miejscowości Dąbki (to małe uzdrowisko położone pomiędzy jeziorem Bukowo a morzem.

Do dyspozycji Państwa oddajemy nowe  komfortowo wyposażone, klimatyzowane domki apartamentowe w stylu skandynawskim, które zapewnią miły pobyt i niezapomniane wakacje nad morzem.

Każdy z domków ma powerzchnię 50 m² i przeznaczony jest dla 4-7 osób.

Idealne miejsce dla rodzin z dzieci!

 

Ośrodek Skandynawia oferuje państwu również wiele atrakcji na terenie naszej posesji. Od czerwca do sierpnia do dyspozycji gości jest dostępny basen z podgrzewaną wodą. Część wypoczynkowa koło basenu pozwoli na spoczynek, opalanie lub spożycie kawy na świeżym powietrzu. Nowoczesna altanka umili czas gościom, którzy lubią grillować. Murowany grill przeznaczony jest do tego celu. Duże huśtawki ogrodowe i kokony umilą czas tym, którzy lubią czytań książkę w zaciszu.

Dla miłośników sportu wyposażyliśmy Ośrodek w siłownię, która przeznaczona jest dla każdej grupy wiekowej. Duży plac zabaw w samym centrum jest z myślą o naszych najdroższych pociechach. Animacje w formie teatrzyku, zabiorą dzieci w świat bajek i powieści.

Domki apartamentowe Skandynawia

 

…tylko 50m od szerokiej, piaszczystej plaży.

 

ZAREZERWUJ TELEFONICZNIE

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

NEWSLETTER

facebook
Instagram
linkedin
youtube

© 2022 skandynawiadabki.pl

wykonanie:
makaredo.pl

mapa

ZAREZERWUJ TELEFONICZNIE

mapa

LOKALIZACJA