Atrakcje na miejscu

W jednym z trzech obiektów
w malowniczych Dąbkach.

Atrakcje na  terenie naszych obiektów

 

Apartamenty i domki Skandynawia:

 

Ośrodek Skandynawia oferuje państwu wiele atrakcji na terenie naszej posesji. Od czerwca do sierpnia dla Gości Apartamentów i Domków Skandynawia do dyspozycji jest basen z podgrzewaną wodą. Część wypoczynkowa koło basenu pozwoli na spoczynek, opalanie lub spożycie kawy na świeżym powietrzu. Nowoczesna altanka umili czas gościom, którzy lubią grillować. Murowany grill przeznaczony jest do tego celu. Duże huśtawki ogrodowe i kokony umilą czas tym, którzy lubią czytań książkę w zaciszu.

Dla miłośników sportu wyposażyliśmy Ośrodek w siłownię, która przeznaczona jest dla każdej grupy wiekowej. Duży plac zabaw w samym centrum jest z myślą o naszych najdroższych pociechach. Animacje w formie teatrzyku, zabiorą dzieci w świat bajek i powieści.

Domki Bursztynek:

 

Cudowny czas, który dzieci i dorośli   zapamiętają na zawsze? To oczywiście wczasy rodzinne w ośrodku Bursztynek!

Kilkanaście rzeczy, których nie znajdziesz nigdzie indziej:

 1. SZCZĘŚLIWE DZIECI
  Zabawa na dużym i bezpiecznym placu zabaw, który jest usytuowany w samym sercu naszego ośrodka. Lokalizacja  ta nie jest przypadkowa. Pozwala ona  na to, aby odpoczywający rodzice na tarasach domków mieli na oku bawiące się dzieci.
 2. WSPANIAŁA ATMOSFERA
  W naszym ośrodku panuje wyjątkowa atmosfera. Tą wyjątkowość tworzą nasi Goście, którzy zawsze są wspaniali i oczywiście najlepsi na świecie. Są to ludzie z którymi zawieramy wspaniałe przyjaźnie na długie lata. Rozmowy z nimi są zawsze bardzo ciekawe i inspirujące.
 3.  PORANNA KAWA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU
  Z kubkiem aromatycznej kawy zrelaksujesz się na bujanym kokonie lub tarasie swojego domku. Jest to wspaniałe miejsce na relaks i wypoczynek o poranku.
 4.  WSPÓLNA INTEGRACJA I GRILOWANIE
  Ogólnodostępne ławy z krzesłami oraz duże tarasy domków umożliwiają integrację wczasowiczów, oraz wspólne grillowanie.
 5.  ŚNIADANIE NA TARASIE DOMKU
  Tarasy domków są wyposażone w zestawy mebli ratanowych, natomiast domki w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Wszystko to  umożliwia przygotowanie i skonsumowanie pysznego śniadania na świeżym powietrzu.
 6. HUŚTAWKI, LEŻAKI, KOKONY
  Wszystko to umożliwia odpoczynek i złapanie odrobiny słońca, bez konieczności wychodzenia z ośrodka.
 7. ZAPOMNISZ O TROSKACH I PROBLEMACH
  Dużo zieleni, cisza, spokój oraz panujący mikroklimat pozwoli Wam naładować akumulatory na maksa. To wszystko pomoże choć na chwilę zapomnieć o troskach i  problemach życia codziennego.
 8. WSPANIAŁE WSPOMNIENIA
  Postaramy się zadbać o to, aby Wasze wakacje były najlepsze pod słońcem. Pamiętaj udane wakacje z rodziną to najlepsza pamiątka na całe życie.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI POBYTÓW W NASZYCH OŚRODKACH

ZAREZERWUJ TELEFONICZNIE

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

NEWSLETTER

facebook
Instagram
linkedin
youtube

© 2022 skandynawiadabki.pl

wykonanie:
makaredo.pl

mapa

ZAREZERWUJ TELEFONICZNIE

mapa

LOKALIZACJA